about us

امین بهمنی یگانه هستم؛ مدرس زبان انگلیسی به‌ویژه دوره‌های آمادگی آزمون‌ آیلتس و تافل. آموزش زبان انگلیسی را از سال ۱۳۸۸، با تدریس دوره‌های خصوصی و گروهی در آموزشگاه‌های اهواز و تهران شروع کرده‌ام و در این سال‌ها فرصت همکاری با آموزشگاه‌های برجستۀ داخلی و بین‌المللی و تعلیم بی‌شمار زبان‌آموز ایرانی و غیرایرانی را داشته‌ام.


پیشینۀ تحصیلی:

دانش‌آموختۀ کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه تهران هستم و مدرک پیشرفته‌ زبان انگلیسی‌ام را در سال ۱۳۸۶ از کالج پدورث در ردینگ انگلستان دریافت کرده‌ام. در سال ۱۴۰۰ گواهی تیسول برای تدریس انگلیسی عمومی، انگلیسی برای کسب‌و‌کار و تدریس آنلاین انگلیسی را از موسسه‌ گلوبال اینگلیش انگلستان کسب کردم.


تجربۀ آموزش زبان انگلیسی:

آموزش را با تدریس زبان تخصصی مهندسی به دانشجویان کارشناسی در سال ۱۳۸۸ آغاز کردم و از همان ابتدا مشتاق به پیگیری این راه به صورت حرفه‌ای و تمام‌وقت شدم. در نخستین سال‌های تجربۀ حرفه‌ای‌ام، دوره‌های آموزشی‌ام منحصر به کلاس‌های انگلیسی عمومی بود؛ با این حال، اشتیاق و علاقه‌ام به راهنمایی زبان‌آموزان و همراهی با آنان در مسیر یادگیری اصولی زبان، سبب شد از سال ۱۳۹۵، در کنار دوره‌های پیشین، کلاس‌های آمادگی آزمون تافل و آیلتس نیز برگزار کنم.

روش تدریس:

سیاستم در تدریس زبان طراحی برنامۀ اختصاصی بر اساس نیازها و خواسته‌های زبان‌آموزانم است. همۀ کلاس‌های خصوصی با جلسه‌ای اختصاصی برای گفتگو دربارۀ نیازها و انتظارات زبان‌آموز شروع می‌شود که در آن، هم سطح دانش انگلیسی و هم اهداف و خواسته‌های زبان آموزان تعیین می‌شود. پس از این جلسه، برنامه‌ای آموزشیِ مناسب و مطابق با نیازهای زبان‌آموز طراحی می‌شود و علاوه بر آن، در تمام طول دوره، شاگردان بازخوردهایی منظم از نحوۀ پیشرفت و ارزیابی جامع تمرینات دریافت خواهند کرد. بنا بر این، زبان‌آموزانم هرگز تنها نیستند!


علایق و سرگرمی‌های شخصی:

سفر و عکاسی سرگرمی‌های محبوب من است؛ به زبان اسپانیایی هم صحبت می‌کنم. این‌ها فرصتی فراهم می‌کنند تا با آدم‌ها، فرهنگ‌ها و شیوه‌های زندگی جدید آشنا شوم، داستان‌های جدید بشنوم، و مرزهای جدیدی در زندگی‌ام ترسیم کنم؛ تدریس نیز به نحوی مشابه همواره سبب شده دوستانی تازه پیدا کنم و نقشی کوچک در داستان موفقیتشان بازی کنم.
about us

چرا ما

service

معلم گواهی‌شده

از میان معلم‌های پرشمار، شما معلمی را انتخاب می‌کنید که دوره‌های معتبر تدریس زبان انگلیسی را گذرانده و مطابق روش‌های روز دنیا به شما آموزش می‌دهد.

service

کلاس‌های خصوصی شخصی‌سازی شده

دوره‌های خصوصی شما، نه‌تنها بر مبنای تعیین سطح دقیق زبان انگلیسی شما، بلکه با توجه به علایق و دنیای شخصی شما طراحی می‌شوند. به همین خاطر پیش از شروع کلاس خصوصی، جلسه‌ای برای برآورد سطح شما، و طرح علایق و سلایق‌تان برگزار می‌شود.

service

دسترسی به منابع آموزشی رایگان

با عضویت در سایت ما، شما به حجم ارزشمندی از مطالب آموزشی رایگان دسترسی خواهید داشت.