سوالات

کلاس‌های ما بر اساس معیار CEFR سطح‌بندی شده‌اند. اگر از سطح خود مطلع هستید، و یا در یک ماه گذشته تعیین سطح شده‌اید، کلاس منطبق با سطح خود را انتخاب کنید. در غیر این صورت، می‌توانید با استفاده از link زیر جلسه‌ی تعیین سطح خود را ثبت کنید. به این ترتیب، سطح شما به دقت برآورد خواهد شد، و با توجه به سطح، خواسته‌ها و نیازهای آموزشی‌تان برای شرکت در کلاس مناسب مشاوره دریافت خواهید کرد: تعیین سطح/مشاوره

کلاس‌های ‌online ما، در محیط نرم‌افزار Adobe Connect برگزار می‌شوند. در این نرم‌افزار تمامی ویژگی‌های یک کلاس واقعی شبیه‌سازی شده است، تا شما عزیزان هیچ یک از جنبه‌های آموزشی یک کلاس را از دست ندهید.

به‌علاوه، معلم شما، دارای گواهی معتبر TESOL برای آموزش online زبان انگلیسی است، و با به‌کارگرفتن بهترین روش‌های روز تدریس در فضای مجازی در خدمت شما خواهد بود.

در پایان، کلاس مجازی به شما امکان تماشای مجدد جلسه‌های کلاس را می‌دهد. به این ترتیب، در صورت غیبت یا بروز مشکلات شخصی پیش‌بینی نشده، شما هیچ جلسه‌ای را از دست نخواهید داد.

شما می‌توانید مجموعه‌ی ”مطالب آموزشی“ را در بخشی با همین عنوان دنبال کنید، و با مطالعه و استفاده از مطالب مرتبط با مهارت گفتاری، توانایی مکالمه‌ی انگلیسی خود را تقویت کنید. به این ترتیب، زبان انگلیسیِ مورد نیاز در موقعیت های مختلف را یادگرفته و با تمرین عبارت‌های مفید هر درس، توانایی صحبت کردن خود را بهبود ببخشید.

با این وجود، برای اینکه به شکل موثرتری مکالمه‌ی انگلیسی خود را تقویت کنید، بهتر است با زبان آموزان دیگر صحبت کنید، و یا با معلمی صحبت کنید که می تواند اشتباهات شما را تصحیح کند، و به شما توصیه کند که چگونه صحبت کردن و تلفظ خود را بهبود ببخشید. برای این منظور، می‌توانید با توجه به سطح فعلی خود، در کلاس‌های انگلیسی عمومی nomadamin به شکل گروهی و یا خصوصی شرکت کنید.